Spokojení klienti

Okna PROGRESS jsme si vybrali proto, že se svými vlastnostmi dokonale splňují nejnáročnější požadavky pro nízkoenergetické a pasivní domy. Ke spokojenosti naší společnosti přispívá vysoká profesionalita, vysoké nasazení a obětavost. Veškeré práce jsou prováděny řádně a odborně.

Reference BAHAL č. 1 Reference BAHAL č. 2 Reference BAHAL č. 3

Ing. Radek Joura
Hlavní projektant
BAHAL ČR a.s.

Logo BAHAL

Firma ATRIUM dodává jako standardní vybavení všech domů v pasivním standardu okna PROGRESS od společnosti DAFE-PLAST. Okna PROGRESS neomylně zapadají do koncepce a filozofie společnosti ATRIUM, kde je na prvním místě bezpodmínečná kvalita v jakémkoli detailu. Obrovskou sílu spatřuji rovněž v dlouhodobému partnerství s firmou DAFE-PLAST Jihlava, kdy můžeme oboustranně stavět na týmech špičkových odborníků.
Věřím, že se i ostatní uživatelé oken PROGRESS přesvědčí o jejich výjimečné nadčasovosti.

Reference ATRIUM č. 1 Reference ATRIUM č. 2 Reference ATRIUM č. 3

Vlastimil Makovec
Obchodní ředitel
ATRIUM s.r.o.

Logo ATRIUM

Okna PROGRESS považuji za mimořádně vhodná pro pasivní domy. Absence ocelových výztuh, subtilní rámy a tři roviny těsnění posouvají tato okna na špičku momentální nabídky v této oblasti. Například v pasivním domě v Lochenících, osazeným těmito okny, byla naměřena neprůvzdušnost obálky na úrovní n50=0,14. To není ani 25% toho, co připouští norma.

Reference KARON č. 1 Reference KARON č. 2 Reference KARON č. 3

Stanislav Karásek
Jednatel
KARON s.r.o.
Specialista na pasivní domy

Logo KARON

S firmou DAFE–PLAST již spolupracujeme téměř 2 roky a společně jsme dokončili a úspěšně předali cca 56 rodinných domů a mnoho dalších máme rozpracováno. Pro domy s velkými nároky na řešení energetických ztrát a pro náročné zákazníky nabízíme a dodáváme produkt PROGRESS. S výrobkem jsme velmi spokojeni a to jak po stránce montáže, technické podpory, variability, tak po stránce zpětné vazby od investorů.
Dodáváme je i na naši nejvyšší třídu rodinných domů – do pasivních domů. Tato okna v této nejvyšší třídě uspěla jak po stránce přípravy projektanta (tepelné výpočty, tepelné mosty apod.), tak při konkrétních testech již realizovaných akcí – blower door test, termovizní šetření.
Všechny výše popsané tepelné a konstrukční vlastnosti jsou v kombinaci s příznivou cenou argumentem pro vřelé doporučení!

Reference WOOD SYSTEM č. 1 Reference WOOD SYSTEM č. 2 Reference WOOD SYSTEM č. 3

Radek Černý
Technik
WOOD SYSTEM s.r.o.

Logo WOOD SYSTEM

Naše firma se zabývá projekcí a realizací pasivních a aktivních domů. Okna PROGRESS doporučujeme zejména kvůli jejich dobrým tepelně izolačním vlastnostem v kombinaci s poměrně vysokými solárními zisky v zimním období. Při těchto parametrech mají okna také velmi příznivou cenu.

Reference ASTING č. 1 Reference ASTING č. 2 Reference ASTING č. 3

Ing. Vladimír Nepivoda
Jednatel
ASTING s.r.o.

Logo ASTING